Drobečková navigace

Úvod > Výkup pozemků

Výkup pozemků


Vážení vlastníci,

velmi si vážíme toho, že nám umožňujete obdělávat Vaše pozemky a uvítali bychom tedy v případě, že se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete pozemky prodat, jednat o jejich prodeji nejprve s námi. Na Vašich pozemcích dlouhodobě řádně hospodaříme, platíme Vám za jejich užívání pravidelně pachtovné a předpokládáme tedy, že jsme pro Vás seriózním partnerem.

Jak jistě víte, v poslední době se objevuje ze strany firem, které dokonce ani neprovozují zemědělskou výrobu, snaha spekulativně nakupovat zemědělskou půdu. Tím hrozí nebezpečí, že v budoucnosti nebudou tyto pozemky řádně obdělávány k zemědělským účelům. Navíc tento postup ohrožuje další činnost zemědělských podniků, které s touto půdou řádně hospodaří a zároveň zajišťují pracovní uplatnění obyvatel v daném regionu.

V případě, že Vás osloví jiný subjekt, budeme rádi, když nás budete o této skutečnosti informovat, v takovém případě budeme připraveni s Vámi jednat o podmínkách, které by byly pro Vás výhodnější.

Dlouhodobě vykupujeme pozemky za tržní ceny.

Pokud se rozhodnete pozemky prodat, obraťte se na nás na níže uvedený kontakt, popř. nám napište nebo nás osobně navštivte. Obratem vyřídíme veškeré náležitosti potřebné pro prodej, to je především sepsání smlouvy, zajištění ověření podpisů a následné podání na katastrální úřad, vše na náklady družstva. Podepsání smlouvy, včetně zaplacení kupní ceny, zajistíme v nejbližším okolí Vašeho bydliště.

Kontakt:
Ing. Filip Vala              
tel.: 722 759 320
e-mail: valafilip.zodkamen@seznam.cz